آخرین اخبار

٣٢٣٥٠ ۲۱:۰۰ - ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۶٧ ف

عملکرد نگران کننده بارسا در نیوکمپ

بارسلونا در 12 بازی خانگی 15 گل دریافت کرده است.

عملکرد نگران کننده بارسا در نیوکمپ

به گزارش "با اسپرت" و به نقل از مارکا، بارسلونا در آخرین مسابقه خانگی خود در لالیگا و در برابر چشمان حدود 77 هزار تماشاگر در همان 32 دقیقه نخست 2 گل از والنسیا دریافت کرد تا زنگ های خطر برای ارنستو والورده و آبی اناری ها به صدا درآید.

با وجود بازگشت بارسلونا به این مسابقه و کسب تساوی 2-2، آمار تدافعی بارسلونا در بازی های برگزار شده این فصل در نیوکمپ کاملا ناامید کننده به نظر می‌رسد. بارسلونا در 12 بازی خانگی فصل 19-2018 لالیگا 15 گل دریافت کرده و این در حالی است که 7 بازی خانگی دیگر تا پایان فصل باقی مانده است.

از نیوکمپ همواره به عنوان یک دژ مستحکم یاد شده و هواداران حاضر در این ورزشگاه عادت نداشته اند گل خوردن تیمشان را مشاهده کنند. با این حال بارسلونا در این فصل به طور میانگین در هر بازی خانگی 1.25 گل دریافت کرده و تنها در 4 بازی خانگی دروازه اش را بسته نگه داشته است.

این بدترین روند بارسلونا از فصل 03-2002 تاکنون است؛ هنگامی که لویی فن‌خال هدایت بلوگرانا را به عهده داشت. تیم مرد هلندی در مقطع مشابه از آن فصل 16 گل دریافت کرده بود. از آن زمان تاکنون، تنها در یک فصل بارسلونا در 19 بازی خانگی خود بیش از 15 گل دریافت کرده که آن نیز به آخرین فصل حضور لوئیس انریکه در بارسا (17-2016) با دریافت 17 گل در 19 مسابقه مربوط می‌شود.

به نقل از نود آخرین گل های دریافتی در برابر والنسیا حکایت از آشفتگی شدید خط دفاعی بارسا در اثر رفت و آمد فراوان بازیکنان داشت. با ورود جوردی آلبا در نیمه دوم، سرخی روبرتو به پست همیشگی خود بازگشت و اعتماد والورده به توماس فرمائلن نتیجه خاصی را به همراه نداشت.

عملکرد نگران کننده بارسا در نیوکمپ