آخرین اخبار

٣٢٢١٩ ۲۱:۳۰ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ٧٧ ف

درخشش وینیسیوس در رئال مادرید

هیچ بازیکنی در رئال مادرید به اندازه وینیسیوس پاس گل ارسال نکرده است.

درخشش  وینیسیوس در رئال مادرید

به گزارش "با اسپرت" و به نقل از مارکا، علیرغم آن که وینیسیوس به تازگی و در ابتدای ماه ژانویه به ترکیب رئال مادرید اضافه شده اما او بهترین پاسور تیم و البته بهترین پاسور رقابت های کوپا دل‌ری است.

ستاره جوان برزیلی در این فصل از رقابت ها در 19 بازی به میدان رفته و در مجموع 1102 دقیقه در زمین مسابقه حضور داشته است. البته حضور وینیسیوس در ترکیب رئال مادرید از ابتدای سال 2019 میلادی و به لطف مصدومیت گرت بیل پررنگ تر از قبل شد. 

او با ارسال 7 پاس گل، بهترین پاسور رئال مادرید در کلیه رقابت های فصل 19-2018 بوده و بالاتر از بیل، کریم بنزما، آلوارو اودریوزولا و لوکا مودریچ (هریک با 5 پاس گل) قرار دارد. این در شرایطی است که دقایق حضور وینیسیوس در زمین مسابقه، از تمامی این بازیکنان کمتر بوده است.

5 پاس از این 7 پاس در رقابت های کوپا دل‌ری به گل تبدیل شده اند؛ جایی که او از مجموع 540 دقیقه بازی در 493 دقیقه حضور داشته است. از زمانی که وینیسیوس در بازی مقابل رئال سوسیه‌داد به ایسکو ترجیح داده شد، نیروی محرکه کهکشانی ها با تغییرشکلی شگرف مواجه شده است.

به نقل از نود وینیسیوس رفته رفته با هم تیمی های خود، به خصوص کریم بنزما، هماهنگ تر می‌شود. از این 7 پاس گل، 3 پاس گل برای بنزما مهیا شده اند و 2 پاس نیز با ضربه نهایی آسنسیو به داخل دروازه رقبا رفته است. لوکاس واسکز و تونی کروس نیز هرکدام یکی از پاس های وینیسیوس را به گل بدل ساخته اند.

درخشش  وینیسیوس در رئال مادرید