آخرین اخبار

٣٢٢٧١ ۱۵:۴۰ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۶٧ ف

همشیک در آستانه جدایی از ناپولی

سرمربی ناپولی می‌گوید که کاپیتان اهل اسلواکی این تیم در نظر دارد فوتبال اروپا را ترک کند و دوران بازیگری‌اش را در خاور دور ادامه دهد.

همشیک در آستانه جدایی از ناپولی

به گزارش "با اسپرت" طبق اعلام کارلو آنچلوتی امکان دارد مارک همشیک، هافبک ناپولی که در 12 فصل حضورش در این تیم در تمامی رقابت‌ها 121 گل به ثمر رسانده است، آبی‌پوشان شهر ناپل را به مقصد یک تیم چینی ترک کند. همشیک شب گذشته (شنبه) پانصدوبیستمین بازی‌اش برای ناپولی را در تمامی رقابت‌ها انجام داد و به این تیم برای کسب پیروزی 3 بر صفر کمک کرد.

آنچلوتی پس از این بازی، گفت: مذاکراتی در حال انجام است و ما داریم شرایط همشیک را با خود او ارزیابی می‌کنیم. این باشگاه برای همشیک احترام فوق‌العاده‌ای قائل است. او در اینجا تاریخ‌سازی کرده است و اگر بخواهد تجربه جدیدی کسب کند و ما هم تمایل داریم به او برای رسیدن به هدفش کمک کنیم.

همشیک 31 ساله سال 2007 از تیم اسلوان براتیسلاوی اسلواکی به ناپولی پیوست و در ماه دسامبر سال 2017 به برترین گلزن این باشگاه تبدیل شد و رکورد 115 گل دیه‌گو مارادونا را شکست و علاوه بر آن با عبور از رکورد 511 بازی جوزپه بروسکولوتی، در ماه نوامبر به بازیکنی که بیشترین بازی را برای ناپولی انجام داده هم تبدیل شد.

به نقل از تسنیم کارلتو ادامه داد: ما در تیم‌مان برای همیشک گزینه جانشین نداریم اما بازیکنان دیگری داریم که می‌توانند نقش او را با خصوصیاتی دیگر ایفا کنند.

همشیک در آستانه جدایی از ناپولی