آخرین اخبار

٣١٧٩٥ ۱۲:۰۰ - ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ ۶٨ ف

اظهارات آلگری پس از پیروزی برابر لاتزیو

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید تیمش در نیمه اول بازی با لاتزیو خوب بازی نکرد.

اظهارات آلگری پس از پیروزی برابر لاتزیو

به گزارش "با اسپرت" ماسیمیلیانو آلگری که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (یکشنبه) در چارچوب هفته بیست‌ویکم سری A ایتالیا در واپسین دقایق بازی به لطف گلزنی کریستیانو رونالدو از روی نقطه پنالتی با نتیجه 2 بر یک مقابل لاتزیو به برتری دست یافت، پس از این بازی به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما در یک ساعت اول بازی خوب عمل نکردیم، اما در نیم ساعت پایانی بازی بهتر بودیم. بین دو نیمه به بازیکنانم گفتم که در دادن پاس‌ها دقت بیشتری داشته باشند و اشتباهات زیادی نکنند.

یوونتوس در یک ساعت اول این دیدار بیشتر در لاک دفاعی بود و فشار لاتزیو در نهایت منجر به گل به خودی امره جان در دقیقه 59 شد. در نیمه دوم اما مکس آلگری با تعویض‌هایی که انجام داد روند بازی را به سوی بانوی پیر تغییر داد. به نقل از تسنیم ژوائو کانسلو در دقیقه 70 به جای داگلاس کاستا به زمین بازی  آمد و چهار دقیقه بعد گل تساوی راه‌راه پوشان تورین را به ثمر رساند و در ادامه نیز یک پنالتی به یود یووه گرفت که رونالدو در دقیقه 88 آن را تبدیل به گل کرد.  

سرمربی بانوی پیر در خصوص تعویض‌هایی که انجام داد، اظهار داشت: حضور فدریکو برناردسکی و ژوائو کانسلو در زمین باعث شد تا تیم سازمان بیشتری پیدا کند. بازی دشوای بود، اما باید بگویم در پنج سالی که هدایت یوونتوس را برعهده دارم، هیچگاه کار آسانی در ورزشگاه المپیکو مقابل لاتزیو نداشته‌ایم، بنابراین این بازی هم جای تعجب نداشت.

وی همچنین درباره گل به خودی هافبک آلمانی‌اش یادآور شد: من مسئولیت همه چیز را برعهده می‌گیرم، به طوری که در این بازی سعی کردم امره جان را مقابل مدافعان خودمان به بازی بگیرم که کار اشتباهی بود و او را در موقعیت خیلی دشواری قرار دادم. در ادامه بنتانکور را در این پست گذاشتم که اوضاع بهتر شد.

مکس آلگری ادامه داد: بازیکنانی که در این بازی به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شدند، نقشی اساسی در تیم ایفا کردند. ناراحت بودم که چرا برناردسکی را از ترکیب اصلی بیرون گذاشتم، اما ما بازی مهمی در جام حذفی ایتالیا مقابل آتالانتا در جام حذفی ایتالیا در پیش داریم.

سرمربی راه‌راه پوشان تورین در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: فشاری که لاتزیو در این بازی به ما وارد کرد، مشکلاتی را برای ما به وجود آورد، به خصوص اینکه ما در پاسکاری دقت لازم را نداشتیم. به نظرم همه بازیکنان ما در نیمه اول پیراهنی متفاوت به تن داشتند چون نمی‌توانستند پاس درستی به یکدیگر بدهند. در ادامه با ایجاد تغییرات و با نظم بیشتری بازی را در سطح بالایی به پایان بردیم.

آلگری تأکید کرد: می‌دانستیم که پیروزی در این بازی پس از تساوی ناپولی مقابل میلان خیلی مهم است، برای همین به بازیکنانم گفتم که پیروزی در این دیدار گام رو به جلویی است، حتی اگر ما در این بازی خوب نبوده باشیم.

وی در پایان در خصوص وضعیت مدافع تیمش که در بازی شب گذشته به دلیل مصدومیت در دقیقه 41 جای خود را به جورجو کیه‌لینی داد، گفت: قوزک پای لئوناردو بونوچی متورم شده، از این‌رو باید ببینیم نتیجه بررسی‌های بیشتر چه خواهد بود، اما جای نگرانی نیست چون مارتین کاسرس به ما اضافه می‌شود و میرالم پیانیچ هم در اواسط هفته به ترکیب بازخواهد گشت.

اظهارات آلگری پس از پیروزی برابر لاتزیو