آخرین اخبار

٣١٢٥٧ ۱۳:۰۰ - ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ٧٠ ف

اظهارات آنچلوتی پس از پیروزی مقابل لاتزیو

سرمربی ناپولی از نتیجه گرفتن از اعتمادش به نیمکت‌نشینان این تیم خرسند است.

اظهارات آنچلوتی پس از پیروزی مقابل لاتزیو

به گزارش "با اسپرت" ناپولی با کسب پیروزی 2 بر یک خانگی مقابل لاتزیو در هفته بیستم سری A، موقتاً فاصله‌اش با یوونتوس صدرنشین را به 6 امتیاز افزایش داد، یوونتوسی که امشب در خانه به مصاف کیه‌وو می‌رود.

ناپولی که در این بازی آرکادیوژ میلیک و فابیان رویس ستاره‌هایش بودند، در حالی موفق به کسب پیروزی مقابل یکی از تیم‌های مدعی بالای جدول شد که سه بازیکن کلیدی‌اش شامل کالیدو کولیبالی، لورنزو اینسینیه و آلن محروم بودند و کاپیتان تیم مارک همشیک هم مصدوم است.

کارلو آنچلوتی، سرمربی ناپولی در پایان بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما امروز بسیاری از بازیکنان‌مان را نداشتیم اما شما واقعاً نمی‌توانستید این موضوع را تشخیص بدهید. این نشان می‌دهد که تیم ما چقدر پرمهره است. تیم ما توانایی مدیریت سه تورنمنت را به صورت همزمان دارد. درست است که در جریان بازی گاهی به دردسر افتادیم و می‌شد بهتر از این آن لحظات را مدیریت و از ارتکاب برخی اشتباهات ساده‌لوحانه خودداری کنیم اما در مجموع من فکر می‌کنم که کیفیت کار تیمی‌مان بالا بود.

کارلتو سپس به تمجید از مهاجم لهستانی تیمش میلیک پرداخت، کسی که با یک ضربه آزاد زیبا گل زد و دو بار هم تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد.

وی عنوان کرد: میلیک احتیاجی به تعریف ندارد. او فقط باید به بازی‌اش ثبات بدهد تا پیشرفت کند. او تقریباً دو سال به خاطر مصدومیت خانه‌نشین بوده و به همین دلیل ما می‌دانیم که در مورد او باید صبر و حوصله به خرج دهیم تا دوباره روی فرم برگردد. من فکر می‌کنم که ناپولی می‌تواند به همین شکل به کارش ادامه دهد چون همه بازیکنان ما دارند کارشان را به خوبی انجام می‌دهند. پس نیاز به داشتن ترکیب اصلی نداریم.

با توجه به توقف اینتر با تساوی بدون گل خانگی مقابل ساسولو، ناپولی با پیروزی برابر لاتزیو فاصله‌اش را با نراتزوری به 7 امتیاز رساند. به نقل از تسنیم آنچلوتی در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش با این پیروزی شانس قهرمانی‌اش در این فصل سری A را زنده نگه داشته است، تأکید کرد: من به بازیکنان‌مان گفتم که ما هنوز بالای جدول هستیم و می‌توانیم به راه‌مان ادامه دهیم. ببینیم چه می‌شود. به هر حال یک اتفاقی می‌افتد.

اظهارات آنچلوتی پس از پیروزی مقابل لاتزیو