آخرین اخبار

٣٢٢١٢ ۱۹:۳۰ - ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ١٠٥ ف

نظر آرشاوین درباره انتقال آزمون به زنیت

آندره آرشاوین، مهاجم پیشین آرسنال و تیم ملی فوتبال روسیه عقد قرارداد با سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی را خرید خوب زنیت سن‌پترزبورگ عنوان کرد.

نظر آرشاوین درباره انتقال آزمون به زنیت

به گزارش "با اسپرت" آندره آرشاوین درباره انتقال سردار آزمون از روبین‌کازان به زنیت سن‌پترزبورگ که شب گذشته (جمعه) با قرارداد 12 میلیون یورویی برای مدت 3.5 سال صورت گرفت گفت: سردار آزمون که در سن 17 سالگی به لیگ برتر روسیه آمد به خوبی خود را نشان داد. او در تیم ملی فوتبال ایران نیز عالی بازی می‌کند. زنیت سن‌پترزبورگ نیاز به مهاجمان و ایده‌های جدیدی در خط حمله دارد.

این مهاجم پیشین آرسنال و تیم ملی فوتبال روسیه که سابقه سال‌ها بازی در تیم زنیت سن‌پترزبورگ نیز دارد ادامه داد: سردار آزمون نیازی به خو گرفتن و هماهنگی با فوتبال روسیه ندارد و من او را انتقال خوبی برای زنیت سن‌پترزبورگ می‌دانم. به ویژه این که الکساندر کوکورین الان غایب تیم زنیت است و سبک بازی مشابه او را دارد.

آندره آرشاوین درباره حضور تعداد زیادی از شاگردان قربان بردیف، سرمربی روبین‌کازان در تیم زنیت سن‌پترزبورگ از جمله سردار آزمون اظهار داشت: بله، همین‌طور است و سردار آزمون تحت هدایت این سرمربی مدت زیادی بازی کرد. برخی از شاگردانش در زنیت نیز موفق بودند و برخی نه. امیدوار هستم سردار آزمون بتواند در سن‌پترزبورگ موفقیت را به ارمغان بیاورد. بازی کردن در زنیت آسان نیست و من در این تیم با دومینگز بازی کردم که در روبین‌کازان عالی بود اما در زنیت نتوانست موفق باشد. سن‌پترزبورگ یک شهر استثنایی با یک تیم خاص است. مورد توجه زیادی قرار دارد و انتظار زیادی از تیم زنیت می‌رود. یک بازیکن همیشه نمی‌تواند با این فشارها و مسئولیت‌ها کنار بیاید.

به نقل از تسنیم وی در پایان در واکنش به این پرسش که آیا انتقال سردار آزمون به معنای عدم انتظار زنیت سن‌پترزبورگ برای الکساندر کوکورین و ترک احتمالی این تیم توسط آرتم جیوبا است گفت: زنیت نیاز به ایده‌های جدیدی در خط حمله دارد. چیزی جدیدی که بتواند سرعت را بیشتر کند. سردار بهترین گزینه برای این کار است. انتظار می‌رود و این باور نیز وجود دارد که کوکورین خیلی سریع باز خواهد گشت.

نظر آرشاوین درباره انتقال آزمون به زنیت