آخرین اخبار

توخل و 3 پنالتی عجیب!

توماس توخل معتقد است شکست تیمش مقابل گنگان با سه پنالتی که داور به ضرر تیمش گرفت، عجیب بوده است.

توخل و 3 پنالتی عجیب!

به گزارش "با اسپرت" توماس توخل که شاگردانش با قبول شکست 2 بر یک خانگی شب گذشته (چهارشنبه) مقابل گنگان در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام اتحادیه فرانسه، از گردونه رقابت‌ها حذف شدند، پس از این بازی گفت: نمی‌دانم با وجود خلق این همه موقعیت روی دروازه گنگان آیا شایسته شکست در این بازی بودیم یا خیر!

وی افزود: ما با اعتماد به نفس بالایی بازی کردیم  و سخت است که این بازی را با سه ضربه پنالتی (گنگان یک ضربه پنالتی را به هدر داد) از دست دادیم که البته در نوع خود عجیب بود. پنالتی دومی هم که دارو به سود گنگان گرفت، بحث‌برانگیر بود. در واقع در آن صحنه اتفاقی نیفتاد و یک برخورد عادی بین دو بازیکن بود. بازیکنان حریف کلاً سه بار وارد محوطه جریمه ما شدند و داور سه پنالتی به سود آنها اعلام کرد.

به نقل از تسنیم سرمربی پاری‌سن‌ژرمن در بخش دیگری از صحبت‌هایش تأکید کرد: ما هم البته آنطور که باید بازی نکردیم و شانس کسب یک جام را از دست دادیم اما در هر شکستی چیزهایی برای یادگیری وجود دارد. قبول این شکست سخت است اما لازم است که به رشد و پیشرفت خود ادامه دهیم. امیدوارم این شکست اتفاقی بوده باشد. باید با ثبات بیشتری بازی کنیم و در این بازی بیش از حد آسوده‌خاطر بودیم.

توخل و 3 پنالتی عجیب!