آخرین اخبار

٣١۶٥٢ ۱۷:۱۳ - ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ ۶۴ ف

رضایت باشگاه اینتر برای فروش پریشیچ

آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان از تلاش برای حفظ هافبک کروات خود منصرف شده‌اند.

رضایت باشگاه اینتر برای فروش پریشیچ

به گزارش "با اسپرت" اشگاه اینتر آماده فروش ایوان پریشیچ است و با دریافت پیشنهادی بین 35 تا 40 میلیون یورو این هافبک کروات را خواهد فروخت و به جای او به سراغ یانیک کاراسکو خواهد رفت.

هافبک کروات اینتر از مدت‌ها پیش جزو اهداف اصلی باشگاه منچستریونایتد بوده است و در تابستان سال 2018 هم اخبارفراوانی درباره تلاش شیاطین سرخ برای جذب او منتشر شد که در نهایت اینتر با فروش او مخالفت کرد. اکنون اما ظاهراً موضع نراتزوری تغییر کرده است و این باشگاه دیگر خیال مقاومت برای حفظ پریشیچ را ندارد و حتی حاضر شده 10 تا 15 میلیون کمتر از رقمی که در تابستان برای فروش او می‌خواست بگیرد و به فروش او رضایت دهد.

دلیلی که اینتر را راضی به فروش پریشیچ کرده، افت محسوس عملکرد این هافبک کروات پس از جام جهانی بوده است. ضمن اینکه خود او نیز چند بار در مذاکراتی که با مسئولان باشگاه داشته از مخالفت آنها با فروش این بازیکن ملی‌پوش ابراز نارضایتی کرده و گفته که تمایل دارد بازی در لیگ برتر انگلیس را تجربه کند. رضایت اینتر به فروش پریشیچ در حالی است که به تازگی شنیده شده این باشگاه در صدد جذب کاراسکو، هافبک هجومی بلژیکی تیم فوتبال دالیان ایفانگ چین است. به نقل از خبرفوری؛ در ابتدا گفته می‌شد که میلان خواهان خرید کاراسکو است اما اکنون اینتر تمایل بیشتری به جذب بازیکن سابق اتلتیکومادرید دارد.

رضایت باشگاه اینتر برای فروش پریشیچ