آخرین اخبار

٢٧٠٥٨ ۱۹:۰۰ - ۰۹ آذر ۱۳۹۷ ۶٥ ف

تمرینات ویژه مصدومان پرسپولیس

سیامک نعمتی، شایان مصلح، حسین ماهینی و محمد انصاری تمرینات متفاوت و ویژه ای را پشت سر گذاشتند.

تمرینات ویژه مصدومان پرسپولیس

به گزارش "با اسپرت"  این روزها پرسپولیس 4 بازیکن اصلی خود را به دلیل مصدومیت در ترکیب خود ندارد. ماهینی و انصاری دفاع کناری های پرسپولیس با پارگی رباط دست و پنجه نرم می کنند و احتمالا از ابتدای فصل آینده با آمادگی همچون گذشته در میادین حاضر خواهند شد. شایان مصلح در بازی با تراکتور و پس از برخورد با دانیال اسماعیلی فر مصدوم شد و نعمتی نیز در آستانه بازی با ماشین سازی به جمع بازیکنان آسیب دیده پرسپولیس پیوست تا جمع مصدوم ها جور شود.

 آن ها امروز در شرایطی که دیگر بازیکنان تمرین ریکاوری را پشت سر می گذاشتند، تمرینات ویژه ای را انجام دادند. ماهینی و انصاری در سالن وزنه بودند و به انجام کارهای بدنسازی می پرداختند. ماهینی پیش تر عمل جراحی روی زانوی خود را انجام داده و انصاری نیز در روزهای آینده زیر تیغ جراحان خواهد رفت.

 شایان مصلح که احتمالا به بازی با سپاهان و ذوب آهن خواهد رسید، در طول تمرین تنها دور زمین دوید و به احتمال زیاد در روزهای بعدی در تمرینات گروهی حضور خواهد داشت. به نقل از خبر فوری سیامک نعمتی هم که گفته می شود یک ماه از میادین دور خواهد بود، زیر نظر کادر پزشکی پرسپولیس تمرینات خود را پشت سر گذاشت. البته روز گذشته دکتر حقیقت پزشک پرسپولیس ابراز امیدواری کرد که نعمتی زودتر از زمان مقرر به تمرینات تیمی بازگردد.

تمرینات ویژه مصدومان پرسپولیس