آخرین اخبار

٢۴٢٣٥ ۱۶:۴۰ - ۰۵ آبان ۱۳۹۷ ٣۶ ف

طلسم دروازه بسته استقلال در آزادی را شکست

تیم فوتبال استقلال در هفته دهم رقابتهای لیگ برتر برابر سپاهان به میدان رفت و با یک گل مغلوب این تیم شد تا به رده ششم جدول سقوط کند.

 طلسم دروازه بسته استقلال در آزادی را شکست

به گزارش "با اسپرت" تیم فوتبال استقلال در حالی در هفته دهم لیگ برتر مغلوب سپاهان شد که این شکست، نخستین باخت خانگی آنها در این فصل بود. آبی پوشان پیش از این یک شکست در این فصل تجربه کرده بودند که این شکست خارج از خانه و مقابل پارس جنوبی جم بود. 

اما شکست استقلال مقابل سپاهان یک اتفاق دیگر را هم برای این تیم رقم زد. شاگردان شفر پیش از هفته دهم پنج بازی در ورزشگاه آزادی مقابل تیم‌های پیکان، تراکتورسازی، فولاد، نساجی و پرسپولیس برگزار کرده بودند که در هر پنج بازی گذشته این تیم در ورزشگاه آزادی دروازه این تیم بسته مانده بود. 

گلی که کی‌روش استنلی با پیراهن سپاهان به استقلال زد، نخستین گلی بود که آنها در این فصل در ورزشگاه آزادی خوردند. استقلالی‌ها تا پیش از این ۵ گل خورده بودند که همه این گلها خارج از ورزشگاه آزادی بود. به نقل از خبرفوری شاگردان کی‌روش ۲ بار در اصفهان، یک بار در جم، یکبار در مسجد سلیمان و یکبار هم در تهران و در ورزشگاه تختی دروازه شان باز شده بود.

تیم فوتبال استقلال تهران در هفته دهم رقابتهای لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان رفت و با نتیجه یک بر صفر مغلوب این تیم شد. 

 طلسم دروازه بسته استقلال در آزادی را شکست