آخرین اخبار

١٩٢٩٩ ۲۳:۴۵ - ۰۳ شهریور ۱۳۹۷ ١٥٢ ف

آقای گل 40 میلیون تومانی لیگ برتر!

وحید خشتان هافبک استقلال خوزستان پس از پایان هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر با ۴ گل، آقای گل این مسابقات محسوب می‌شود.

آقای گل 40 میلیون تومانی لیگ برتر!

به گزارش "با اسپرت" هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران به پایان رسید و شاگردان گل محمدی در پدیده مشهد با ۱۲ امتیاز در صدر جدول هستند. این تیم در ۵ بازی گذشته ۴ پیروزی بدست آورده و تنها مقابل پرسپولیس تهران در هفته نخست متحمل شکست شده است.

تیم‌های سپاهان اصفهان، پرسپولیس تهران و ذوب آهن اصفهان در رده‌های بعدی جدول لیگ قرار دارند.

نکته قابل توجه در لیگ هجدهم، آقای گلی وحید خشتان، هافبک آبی‌های خوزستان است. این بازیکن فصل گذشته در لیگ دسته دوم و در پست دفاع راست بازی می‌کرد، اما با صلاحدید سرمربی کنونی استقلالی‌های خوزستان به این تیم آمد و حالا پدیده لیگ هجدهم لقب گرفته است.

خشتان مقابل تیم‌های پدیده مشهد، ماشین سازی تبریز و صنعت نفت آبادان ۴ گل زده است و رو در روی پرسپولیس و سپیدرود رشت که با تساوی صفر - صفر و پیروزی ۲ بر صفر تیمش انجامید، موفق به گلزنی نشد. نکته جالب این است که او در فصل گذشته در پُست دفاع راست قرار داشت و با تغییر پست و قرار گیری در پست هافبک راست توانسته تمامی گل‌های تیمش در لیگ هجدهم را به ثمر برساند.

قرارداد این بازیکن با استقلال خوزستان برای یک فصل ۴۰ میلیون تومان است و این درحالی است که ستاره‌های میلیاردی تیم‌های دیگر تاکنون نتوانسته اند این تعداد گل به ثمر برسانند.

در رده‌های بعدی برترین گلزنان لیگ هجدهم، به نقل از خبرفوری امین قاسمی نژاد از پدیده مشهد و سجاد شهباززاده از سپاهان اصفهان با ۳ گل قرار دارند.

آقای گل 40 میلیون تومانی لیگ برتر!