آخرین اخبار

١٩١۶٧ ۱۹:۴۵ - ۰۱ شهریور ۱۳۹۷ ٧٨ ف

اظهارات قلعه نویی پیش از بازی با تراکتور

سرمربی تیم سپاهان اصفهان گفت: تیم تراکتور سازی دیدار قبلی خود را برده است و از نظر روحی و روانی برای بازی با سپاهان شرایط خوبی دارد.

اظهارات قلعه نویی پیش از بازی با تراکتور

به گزارش "با اسپرت" امیر قلعه‌نویی عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از دیدار سپاهان اصفهان با تراکتورسازی تبریز در گذشت سهراب سرابی معروف به سهراب بوقی لیدر پیشکسوت استقلال را تسلیت گفت.

وی با بیان اینکه دیدار سپاهان و تراکتورسازی شهرآورد فوتبال شهرستانی ها است گفت: این دو تیم و هواداران آنها ارتباط خوبی با هم دارند و من نیز از دو تیم خاطرات خوبی دارم.

قلعه نویی با بیان اینکه فردا بازی سختی را پیش رو داریم گفت: تیم حریف هفته گذشته پیروز میدان شد و از لحاظ روحی و روانی شرایط خوبی دارد. 

وی گفت: تیم ما نیز هفته به هفته بهتر می شود ولی هنوز به خاطر 20 دقیقه پایانی دیدار با ذوب‌آهن در هفته گذشته از بازیکنانم گله دارم. 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان افزود: تیم سپاهان در لیگ فصل جاری تغییرات زیادی داشته است و بازیکنان جدیدی را جذب کرده و هفته به هفته بهتر می شویم.

وی با بیان اینکه این تیم سپاهان با سپاهان ایده‌آل من فاصله دارد گفت: در دیدارهایی که تیم ما مساوی کرد حق مان برد بود و در این راستا از داوری هم ضربه خوردیم که در بازی با ذوب آهن نیز مشخص شد.

وی از سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن به دلیل موافقت برای برگزاری دیدار سپاهان با تراکتور در ورزشگاه فولادشهر قدردانی کرد و گفت: فقط برای یک دیدار در این ورزشگاه برگزار خواهیم کرد و از دیدار برابر پیکان که در نقش جهان بازی کردیم، 40 روز در آن بازی نخواهیم کرد تا کیفیت زمین چمن این ورزشگاه ترمیم شود. 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان همچنین با اشاره به اینکه تیم سپاهان در نتیجه گیری خوب عمل کرده در پاسخ به عدم گلزنی استنلی گفت: کی‌روش استنلی بازیکن این تیم نیز به وظایفش به درستی عمل می کند و جزو بهترین های تیم است.

قلعه‌نویی همچنین در باره بازگشت احسان حاج صفی بازیکن سابق سپاهان به این تیم گفت: این بازیکن شاگرد من بوده و جزو بازیکنان با کیفیت است، وزنه بوده و می‌تواند به هر تیمی کمک کرده و عیار آن را بالا ببرد. اگر قرار شد به ایران بیاید، امیدوارم به سپاهان بپیوندد. 

وی گفت: حضور اشکان دژاگه و مسعود شجاعی در ترکیب تیم تراکتورسازی از نظر وزنی، لیگ ما را بالا می‌برد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در دیدار فردا محروم و مصدومی نداریم و فقط جلال علی‌محمدی خواستار جدایی از تیم شده است که او را در اختیار باشگاه قرار داریم. 

دیدار تیم های سپاهان و تراکتور سازی پیش از این قرار بود روز جمعه هفته جاری از ساعت 20 در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود که به ورزشگاه فولاد شهر انتقال یافت.

تیم سپاهان اصفهان هم اکنون به نقل از ایرنا با هشت امتیاز از چهار بازی در رده دوم و تیم تراکتور سازی تبریز نیز با همین تعداد بازی و پنج امتیاز در رده نهم لیگ برترفوتبال کشور قرار دارند.

اظهارات قلعه نویی پیش از بازی با تراکتور