آخرین اخبار

١٧٢٩٥ ۱۹:۲۸ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ٨٢ ف

دروازه تراکتور تضمین شد

تراکتوری‌ها بعد از مدت‌ها یک دروازه‌بان مطمئن در لیگ برتر دارند.

دروازه تراکتور تضمین شد

به گزارش "با اسپرت" محسن فروزان، دروازه‌بان تراکتورسازی در دو دیدار گذشته تیمش عملکرد خیلی خوبی داشت و با وجود اینکه یک بار دروازه‌اش مقابل نساجی باز شد روی چند موقعیت ناجی تیمش شد و در یک امتیازی که تراکتورسازان به دست آوردند موثر بود.

فروزان هفته گذشته و در دیدار با نفت مسجد سلیمان هم واکنش‌های خوبی از خودش نشان داد و شاید اگر او نبود تراکتورسازی دروازه‌اش باز می‌شد و با شکست کارش را در لیگ برتر شروع می‌کرد.

عملکرد خوب فروزان تا حدودی خیال هواداران این تیم را از چهارچوب دروازه راحت کرده و دیگر دغدغه‌های چند فصل اخیر را ندارند.

تراکتورسازی فصل گذشته کارش را با فرزین گروسیان آغاز کرد که سریالی از اشتباهات مختلف یک دروازه‌بان را در نیم فصل اول به نمایش گذاشت و پس از آن ژوردی آلمیدای برزیلی به جای او آمد که اوضاع را تا حدودی بهتر کرد ولی همچنان گزینه مطمئنی برای این پست نبود.

پیش از آن هم محمدرضا اخباری در دروازه تراکتورسازی قرار گرفته بود که با وجود عملکرد خوبش، بعضاً پرنوسان ظاهر می‌شد و در برخی دیدارها اشتباهاتی داشت که در نتیجه بازی تاثیرگذار بود.

حالا تراکتورسازان به نقل از ایلنا بعد از چند فصل یک گزینه مطمئن در دروازه دارند و باید دید فروزان در ادامه به همین خوبی به کارش ادامه می‌دهد یا نه.

دروازه تراکتور تضمین شد