آخرین اخبار

٣٢۴١۴ ۲۱:۳۰ - ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ٨۴ ف

تمجید فتحی از فرهاد مجیدی

امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال اعتقاد دارد فرهاد مجیدی می‌تواند در آینده یکی از مربیان صاحب‌نام فوتبال کشورمان شود.

تمجید فتحی از فرهاد مجیدی

به گزارش "با اسپرت" امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه، درباره جذب چهار بازیکن در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل گفت: ما در نقل‌وانتقالات نیم‌فصل بازیکنان جدیدی جذب کردیم. امید نورافکن، پاتوسی، ایسما و منشا چهار بازیکنی بودند که برای حضور پرقدرت در نیم‌فصل دوم و بازی‌های آسیایی با نظر سرمربی‌مان به تیم اضافه شدند. ما در نیم‌فصل اول تیم خوبی داشتیم، ولی الان تقویت شده‌ایم و امیدوارم بتوانیم با قدرت بیشتر در بازی‌های پیش رو ظاهر شویم و باعث خوشحالی و رضایت هواداران‌مان شویم که همواره حامی تیم محبوب خود بوده‌ و مالک اصلی باشگاه هستند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه افزود: این بازیکنان که به جمع ما اضافه شده‌اند، هرکدام یک اتفاق خوب برای استقلال به شمار می‌روند و بازیکنان کاربلد و امتحان پس داده‌‌ای هستند. با این حال فکر می‌کنم اضافه شدن فرهاد مجیدی به عنوان مربی یک خبر خاص و ویژه برای استقلالی‌ها بود، بازیکن ارزنده‌ای که سال‌ها برای استقلال زحمت کشیده و گل‌های فراموش نشدنی برای این تیم به ثمر رسانده است.

وی همچنین اضافه کرد: او بالاترین مدرک مربیگری را از یوفا گرفته است و می‌تواند به استقلال کمک کند. فرهاد می‌تواند سال‌ها منشاء خیر و خدمات زیادی برای استقلال باشد. ضمن اینکه مربیگری خود را با آقای شفر که سرمربی بزرگ، باتجربه و کارنامه‌داری است، شروع کرده و می‌تواند از تجربیات و دانش ایشان استفاده کند. حضور فرهاد را به فال نیک می‌گیریم. او الان به خانه خودش برگشته است و می‌تواند در آینده از مربیان صاحب‌نام فوتبال ایران شود.

به نقل از تسنیم فتحی در پایان درباره شرایط آبی‌های پایتخت افزود: استقلال به خوبی در تعطیلات تمرین کرد و خوشبختانه از شرایط مطلوبی بهره می‌بریم. بازیکنان خوب و کادر فنی باتجربه و پرتلاشی داریم و امیدوارم حضور قدرتمندانه‌ای در لیگ قهرمانان آسیا و نیم‌فصل دوم لیگ برتر داشته باشیم.

تمجید فتحی از فرهاد مجیدی