آخرین اخبار

٢٨٧۴۶ ۱۴:۰۰ - ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ٧۴ ف

حضور رونالدو در شهر مادرید

ستاره پرتغالی سابق رئال مادرید برای حضور در آخرین جلسه محاکمه‌اش باید به پایتخت اسپانیا برگردد.

حضور رونالدو در شهر مادرید

به گزارش "با اسپرت" 

و به نقل از مارکا، دادگاه رسیدگی‌کننده به پرونده تخلف مالیاتی کریستیانو رونالدو برای آخرین بار او را به دادگاه احضار کرده است. این جلسه که برای ابلاغ حکم تخلف او از پرداخت مالیات درآمدهایش در فاصله سال‌های 2011 تا 2014 است، در تاریخ 21 ژانویه سال 2019 (اول بهمن) برگزار می‌شود.

دادگاه ایالتی مادرید، قرار است در تاریخ مذکور به کریستیانو رونالدو که به خاطر چهار فقره تخلف مالیاتی‌اش به دو سال حبس محکوم شده است، حکم وی را که پرداخت جریمه نقدی معادل 18.8 میلیون یورو به جای رفتن پشت میله‌های زندان است را ابلاغ کند.

مهاجم یوونتوس چندی پیش با پذیرش تخلفات مالیاتی‌اش، از تشدید مجازات‌ خود جلوگیری کرد و به همین دلیل گفته شد که جریمه نقدی اولیه او (14.7 میلیون یورو) به میزان 5.7 میلیون یورو کاهش پیدا کرده است. او با احتساب مالیات‌های معوقه و سودی که به این رقم تعلق گرفته، اکنون باید رقمی نزدیک به 19 میلیون یورو به خزانه‌داری اسپانیا بپردازد و آخرین جلسه محاکمه‌اش هم برای ابلاغ همین حکم است. البته ظاهراً او می‌تواند بدون حضور فیزیکی در جلسه محاکمه‌اش و از طریق ویدئو کنفرانس، در جلسه ابلاغ حکم خود شرکت داشته باشد و به این ترتیب پرونده تخلفش بسته خواهد شد.

به نقل از تسنیم رونالدو با پذیرش تخلفات مالیاتی‌اش به بازیکنانی مانند لوکا مودریچ، مارسلو، رادامل فالکائو، آنخل دی‌ماریا و خاویر ماسچرانو ملحق می‌شود که با اقرار به پرداخته نشدن مالیات درآمدهای‌شان شامل تحفیف مجازات شدند.

حضور رونالدو در شهر مادرید