آخرین اخبار

٢٢۶٢١ ۲۲:۰۰ - ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ٧٥ ف

واکنش متفاوت روسیه و اوکراین

فدراسیون‌های فوتبال روسیه و اوکراین واکنش‌های متفاوتی به پیشنهاد سازمان بین‌المللی ورزش برای همه جهت برگزاری بازی دوستانه با یکدیگر در زمین بی‌طرف دادند.

واکنش متفاوت روسیه و اوکراین

به گزارش "با اسپرت" سرگئی آنوخین، نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال روسیه گفت: فکر می‌کنم فوتبال باید جدا از سیاست باشد و ما در اوکراین دوستان بسیار زیادی داریم. ورزشکاران اوکراین ارتباط بسیار خوبی با ما دارند و ما حتی می‌توانیم بازی‌های فوتبال ساحلی با این کشور سازماندهی کنم. موانع سیاسی نباید سبب تخریب رقابت‌های ورزشی شوند و ما دیدگاه عالی نسبت به ورزشکاران اوکراینی داریم.

در این میان واکنش فدراسیون فوتبال اوکراین به پیشنهاد رسمی سازمان بین‌المللی ورزش به همه برای بازی دوستانه با روسیه در زمین بی‌طرف همانند صربستان واکنش عجیبی نشان داد.

در بیانیه فدراسیون فوتبال اوکراین به نقل از تسنیم آمده است: بازی دوستانه تیم ملی اوکراین با روسیه در آینده‌ای نزدیک؟ در شرایط فعلی پس از بازی اوکراین با تیم مریخ! شاید به مصاف روسیه برویم. خبر پیشنهاد سازمان بین‌المللی ورزش برای همه برای بازی دوستانه با روسیه بیشتر سرگرمی است! می‌خواهید بیشتر بخندید؟ کافی است در فضای اینترنت نام این سازمان و یانیس کوزینس (رئیس این سازمان) را جستجو کنید.فقط صحبت‌های او درباره سوریه را خواهید یافت. برای همه پایان هفته خوشی آرزومندیم!

واکنش متفاوت روسیه و اوکراین