آخرین اخبار

توخل: باید چهار گل میزدیم

سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن از پیروزی تیمش مقابل نانت با وجود خفیف بودن آن ابراز خرسندی کرد و حق مردانش را یک برد قاطعانه‌‌تر دانست.

توخل: باید چهار گل میزدیم

به گزارش "با اسپرت" توماس توخل پس از پیروزی یک بر صفر پاری‌سن‌ژرمن مقابل نانت در هفته هجدهم لوشامپیونه فرانسه که حاشیه امنیت این تیم را در صدر جدول با وجود دو بازی کمتر به 13 امتیاز افزایش داد، گفت: زمانی که شما به نتایج تیم ما نگاه کنید می‌بینید که روندمان تقریباً بی‌عیب و نقص است. شما می‌توانید انرژی تیم ما را احساس کنید. همه بازیکنان ما برای پذیرش ایده‌های جدید اشتیاق داشتند و این خیلی خوب بود.

توخل در پاسخ به این سؤال که آیا شاگردانش خسته بودند، اظهار داشت: خیر، من اینطور فکر نمی‌کنم. ما 70 درصد تملک توپ داشتیم، در محوطه جریمه حریف 40 بار صاحب توپ شدیم و 23 شوت داشتیم. این حیرت‌آور است.

به نقل از تسنیم سرمربی PSG تأکید کرد: ما با کیفیتی بالا بازی کردیم. تاکتیک ضدپرس ما بسیار تهاجمی بود.تنها عیب کار ما نداشتن دقت کافی در ضربات یا پاس‌های آخر بود. به نظر من، این بازی را ما می‌توانستیم با 4 گل ببریم. بازی تحت کنترل ما بود و حق‌مان که برنده شویم. درست است که کمی خسته‌ایم اما این طبیعی است. تیم ما حیرت‌آور است و من به بازیکنانم تبریک می‌گویم.

دو بازی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به دلیل اعتراضات گسترده فرانسوی‌ها (جنبش جلیقه زردها) به تعویق افتاده است اما با این وجود این تیم با 13 امتیاز اختلاف به تعطیلات زمستانی می‌رود.

توخل: باید چهار گل میزدیم