آخرین اخبار

٣٢٢٧٨ ۱۷:۴۰ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ٧٧ ف

رضایت هازارد از حضور هیگواین در چلسی

ادن هازارد و گونزالو هیگواین در بازی دیروز در کنار یکدیگر درخشیدند و این باعث شد تا این وینگر بلژیکی از کیفیت های بالایی که هم تیمی جدیدش به تیم اضافه کرده است، صحبت کند.

رضایت هازارد از حضور هیگواین در چلسی

به گزارش "با اسپرت" گونزالو هیگواین پس از اینکه به صورت قرضی از یوونتوس راهی چلسی شد توانست در اولین بازیش در استمفورد بریج در لیگ برتر جزیره با گلی زیبا دروازه هادرسفیلد را برای دوبار باز کند.

ادن هازارد که توانست در این بازی گل یازدهم و دوازدهم خود در این فصل را به ثمر برساند از حضور او در چلسی احساس رضایت کرد و گفت: ما از قبل می دانستیم او بازیکن خوبی است و این را حتی از جلسه اول تمرین دیدیم. او از هر منطقه ای می تواند گلزنی کند و گل های بسیاری را در ایتالیا و اسپانیا به ثمر رسانده است. او توانایی گلزنی بالایی دارد و به عنوان یک مهاجم هدف می تواند در عمق حرکت کرده و توپ گیری کند. او بسیار مهاجم کاملی است و ما از اینکه در کنار او بازی می کنیم، خوشحالیم.

مائوریتسیو ساری نیز پس از بازی در خصوص هماهنگی بین هازارد و هیگواین صحبت کرد و اشاره کرد اگر این دو بازیکن بیشتر همدیگر را در زمین بشناسند می توانند فصل هیجان انگیزی را برای آبی ها به وجود آورند.

هازارد همچنین پس از این دیدار افزود: اینکه پس از شکست با یکدیگر صحبت کنید همیشه مفید بوده است. ما برای 40 یا 45 دقیقه این کار را کردیم. ما صحبت کردیم و اکنون خوشحالیم که پیروز از زمین خارج شدیم. قطعا امروز از بازی گذشته بهتر بود. وقتی در یک هفته شکست می خورید باید تلاش کنید تا شرایط را تغییر دهید و ما توانستیم این کار را به خوبی در برابر دیدگان هوادارانمان در بازی ای که شایسته آن بودیم پیروز شویم. شاید این یکی از بهترین بازی هایمان تا اینجا فصل بود و از این بابت بسیار خوشحالیم.

به نقل از خبرفوری وی همچنین افزود: امیدوارم برای ساری هر آنچه می خواهد را بتوانیم فراهم کنیم. اکنون زمانی است که باید به پیروزی های اینچنینی برسیم. ما بازی سختی را برابر سیتی پیشرو خواهیم داشت اما ما نیز بازیکنان بزرگی داریم، ما نیز چلسی هستیم و قطعا می توانیم پیروز شویم.

رضایت هازارد از حضور هیگواین در چلسی