آخرین اخبار

٣٢١٥٢ ۱۹:۰۰ - ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ ٧٣ ف

کاندید بهترین های ماه لیگ جزیره

نامزدهای بهترین بازیکن و مربی ماه ژانویه لیگ برتر انگلیس معرفی شدند

کاندید بهترین های ماه لیگ جزیره

به گزارش "با اسپرت" و به نقل از سایت رسمی لیگ برتر انگلیس، با پایان نخستین ماه سال 2019 میلادی نامزدهای عناوین برترین بازیکن و مربی ماه ژانویه لیگ برتر انگلیس معرفی شدند.

در بخش بهترین مربی، اوله گونار سولسشائر (منجستریونایتد)، رالف هازن‌هوتل (ساوتهمپتون) و شان دایچ (برنلی) سه مردی هستند که برای کسب این عنوان رقابت خواهند کرد. دایچ در 4 بازی این ماه به همراه برنلی 2 برد و 2 تساوی کسب کرد. تیم او در برابر هادرزفیلد و فولام بازی باخته را به برد تبدیل کرد و در ادامه در خانه واتفورد و منچستریونایتد به تساوی های ارزشمندی رسید.

ساوتهمپتون با هازن‌هوتل در این ماه چلسی را در استمفوردبریج با تساوی بدون گل متوقف کرد و لسترسیتی و اورتون را با نتیجه مشابه 2-1 شکست داد. کارنامه هازن‌هوتل در این ماه نیز همانند دایچ 2 برد و 2 تساوی است. سولسشائر نیز بعد از کسب 3 پیروزی متوالی (از جمله برتری ارزشمند 1-0 مقابل تاتنهام در ومبلی) بالاخره بعد از 8 پیروزی متوالی در برابر برنلی متوقف شد تا نتواند رکورد 100 پیروزی در ژانویه را ثبت کند. 

به نقل از نود همچنین در بخش بهترین بازیکن ماه نیز نام 6 بازیکن به چشم می‌خورد. مارکوس رشفورد و ویکتور لیندلوف (منچستریونایتد)، تام هیتون (برنلی)، جاشوا کینگ (بورنموث)، آلکساندر لاکازت (آرسنال) و جیمز وارد پراوس (ساوتهمپتون) برای کسب این عنوان مصاف خواهند داد. در ادامه به آمار مهم هر یک از این بازیکنان اشاره خواهیم داشت:

تام هیتون: 4 بازی، یک کلین شیت، 15 سیو

جاشوا کینگ: 4 بازی، 3 گل، یک پاس گل

آلکساندر لاکازت: 4 بازی، 3 گل

ویکتور لیندلوف: 4 بازی، یک گل، دو کلین شیت

مارکوس رشفورد: 4 بازی، 3 گل

جیمز وارد پراوس: 4 بازی، 3 گل

نفرات برتر هر بخش در روز جمعه هفته آینده (8 فوریه) مشخص خواهند شد.

کاندید بهترین های ماه لیگ جزیره