آخرین اخبار

٣١٧٢٠ ۱۱:۰۰ - ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ٩۴ ف

اینتر پیشنهاد معاوضه آرسنال را رد کرد

باشگاه اینتر پیشنهاد آرسنالی‌ها مبنی بر معاوضه ایوان پریشیچ با مسعوت اوزیل را نپذیرفت.

اینتر پیشنهاد معاوضه آرسنال را رد کرد

به گزارش "با اسپرت" باشگاه اینتر پیشنهاد آرسنالی‌ها مبنی بر معاوضه ایوان پریشیچ با مسعوت اوزیل را نپذیرفت. روز گذشته (شنبه) بود که نشریه ایتالیایی «گاتزتا دلواسپورت» با انتشار گزارشی مدعی شد، باشگاه اینتر آماده فروش ایوان پریشیچ است و با دریافت پیشنهادی بین 35 تا 40 میلیون یورو این هافبک کروات را خواهد فروخت و به جای او به سراغ یانیک کاراسکو خواهد رفت. منچستریونایتد در تابستان 2018 تلاش زیادی برای جذب هافبک کروات نراتزوی کرد، اما در نهایت اینتر با فروش او مخالفت کرد. موضع نراتزوری اما ظاهراً تغییر کرده و این باشگاه ایتالیایی دیگر خیال مقاومت برای حفظ پریشیچ را ندارد و حتی حاضر شده 10 تا 15 میلیون کمتر از رقمی که در تابستان برای فروش او می‌خواست بگیرد و به فروش او رضایت دهد.

اکنون رسانه‌های انگلیسی خبر می‌دهند که باشگاه آرسنال سعی دارد پریشیچ را به طور قرضی با قابلیت خرید در پایان فصل جاری و یا معاوضه این بازیکن با مسعوت اوزیل را از اینتر به خدمت بگیرد، اما باشگاه اینتر پیشنهاد معاوضه این دو بازیکن با یکدیگر را رد کرده است. به نقل از تسنیم آرسنال مذاکراتش را با باشگاه اینتر آغاز کرده اما این باشگاه ایتالیایی تنها به دنبال فروش پریشیچ در ازای 40 میلیون یورو است.

پریشیچ 29 ساله بارها از علاقه‌اش برای بازی در لیگ برتر انگلیس سخن گفته و بعد از اینکه باشگاه اینتر در تابستان 2018 مانع پیوستن وی به شیاطین سرخ شد، سطح کیفی بازی‌اش افت کرده و هواداران اینتر از این بابت نگران هستند که هافبک کروات‌شان به مانند بازی‌های ملی برای نراتزوری بازی نمی‌کند.  

ایوان پریشیچ تا سال 2020 با اینتر قرارداد دارد و تا کنون در 140 بازی از رقابت‌های مختلف برای این تیم به میدان رفته و 34 گل هم به ثمر رسانده است.

اینتر پیشنهاد معاوضه آرسنال را رد کرد