آخرین اخبار

٢۴٠٧١ ۲۰:۰۰ - ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ٧١ ف

کلوپ: صلاح در شرایط خوبی است

سرمربی لیورپول تیمش را شایسته پیروزی برابر ستاره سرخ بلگراد دانست. او از دلیل خوشحالی نکردن محمد صلاح بعد از گلزنی سخن به میان آورد.

کلوپ: صلاح در شرایط خوبی است

به گزارش "با اسپرت" لیورپول در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا کار راحتی پیش رو داشت و توانست در خانه با چهار گل ستاره سرخ را از پیش رو بردارد.

کلوپ، سرمربی لیورپول بعد از بازی، گفت: طرح و برنامه‌ای برای دفاع کردن نداشتیم. تنها به دنبال حمله کردن و گل زدن بودیم. در ابتدا کمی آشفته و بدون برنامه بودیم اما هر چه زمان بازی جلو رفت ما هم بهتر و هماهنگ تر ظاهر شدیم. بازی خوبی بود و بسیار از آن لذت بردم.

او ادامه داد: فابینیو بسیار خوب ظاهر شد و شقیری هم در همه جای زمین حضور داشت. او بازیکن خوبی است و به ما کمک زیادی خواهد کرد. با شایستگی سه امتیاز بازی را به دست آوردیم و امیدوارم که این روند خوب ادامه داشته باشد.

لیورپول با این پیروزی شش امتیازی شد. این در حالی است که ناپولی پنج و پاری سن ژرمن هم چهار امتیاز دارد.

کلوپ درباره کار سخت تیمش برای صعود به دور بعد، اضافه کرد: پاری سن ژرمن و ناپولی دو بر دو مساوی شدند. می‌توانم تخیل کنم که چه در آن دیدار رخ داد. گروه بسیار سختی پیش رو داریم و صعود برای همه سخت است. باید روز به روز بهتر شویم.

سرمربی لیورپول همچنین در پایان سخنانش، درباره خوشحالی نکردن محمد صلاح بعد از دو گلی که به ثمر رساند صحبت کرد. به نقل از ایسنا وی در این باره گفت: صلاح در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. نتوانستم صورت او را بعد از گلزنی ببینم اما می‌دانم که او خوب است. بعد از تعویض به او نگاه کردم و نشانه‌های از ناراحتی را در او ندیدم.

کلوپ: صلاح در شرایط خوبی است