آخرین اخبار

٣٢٢٣٨ ۰۱:۳۰ - ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ٧٢ ف

تبعات بد مفقود شدن سالا برای کاردیف

«نیل وارناک» رئیس باشگاه کاردیف سیتی می گوید بدنبال حادثه دلخراش مفقود شدن هواپیمای حامل «امیلیانو سالا»، هیچ بازیکنی تمایل به پیوستن به این تیم را ندارد.

تبعات بد مفقود شدن سالا برای کاردیف

به گزارش "با اسپرت" شبکه تلویزیونی ESPN روز شنبه نوشت: سالا 28 ساله به همراه خلبان هواپیمای شخصی وی پس از خارج شدن این هواپیما از رادار در مسیر فرانسه به کاردیف، مفقود شده و همچنان هیچ اثری از آنان یافت نشده است.
این مهاجم آرژانتینی پس از تکمیل قرارداد 15 میلیون یورویی از نانتس به کاردیف، 2 روز پیش از پرواز به انگلیس، برای خداحافظی با هم تیمی های سابقش راهی فرانسه شد و در مسیر بازگشت این حادثه برای وی رخ داد.
در این بین، وارناک اظهار داشت: با یک یا 2 مهاجم مذاکره کرده ایم اما هیچ کدام از آنها در شرایط فعلی تمایلی برای پیوستن به تیم ما ندارند؛ در واقع آنها نمی خواهند پس از اتفاقی که برای سالا رخ داده به جمع کاردیف ملحق شوند و همین امر شرایط نقل و انتقالات را برای ما بسیار سخت کرده است.
به نقل از ایرنا واحد تحقیقات حوادث هوایی اوایل هفته گذشته اعلام کرد که آنها موفق شده اند صندلی هایی را در ساحلی در نزدیکی فرانسه پیدا کنند که به احتمال زیاد بقایای هواپیمای مذکور است.

تبعات بد مفقود شدن سالا برای کاردیف