آخرین اخبار

٣١۴٨٣ ۱۶:۰۰ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ١١٢ ف

ساری: موراتا خواستار جدایی از تیم بود

مائوریسیو ساری سرمربی چلسی فاش کرد آلوارو موراتا مهاجم این تیم دیگر نمی خواست برای او بازی کند.

ساری: موراتا خواستار جدایی از تیم بود

به گزارش "با اسپرت" آلوارو موراتا مهاجم سابق یوونتوس و رئال مادرید در دو فصل گذشته در چلسی اصلا وضعیت خوشایندی نداشته است. او در این فصل نیز زیر نظر مائوریسیو ساری در 16 بازی در لیگ برتر انگلیس، تنها 5 گل به ثمر رسانده است.

ساری در چند دیدار اخیر آبی های لندن از ادن هازارد به عنوان مهاجم کاذب خود استفاده کرده است. روز گذشته نیز گونزالو هیگواین رسما به چلسی پیوست تا موراتا دیگر جایی در ترکیب ساری نداشته باشد. ساری در خصوص او و هیگواین پیش از بازی مقابل تاتنهام در جام اتحادیه گفت: ما مشکلاتی در امر گلزنی داشتیم. هیگواین معمولا می تواند بین 25 الی 30 گل در هر فصل به ثمر برساند. اما همانطور که قبلا نیز گفته‌ام، خریدن یک مهاجم خوب در ماه ژانویه بسیار سخت است. هیگواین در وضعیتی قرار داشت که می توانستیم او را به خدمت بگیریم، پس تصمیم به جذب وی کردیم.

به نقل از نود ساری در ادامه افزود: فکر می کنم موراتا واقعا بازیکن خوبی است. فکر می کنم موراتا شخصیت و کاراکتر لازم برای بازی در تیم من را دارد. اما یک ماه پیش، موراتا به من گفت که می خواهد در تیم دیگری بازی کند. پس شرایط برای او خیلی سخت است و نمی تواند با وضعیت حال حاضر روحی‌اش با تمام توانش برای من بازی کند.

ساری: موراتا خواستار جدایی از تیم بود