آخرین اخبار

مشخص شدن قیمت هازارد توسط چلسی

رسانه های انگلیسی گزارش دادند که بالانشینان در استمفورد بریج در گیر و دار شک و دودلی «ادن هازارد» ستاره بلژیکی خود در مورد ماندن یا رفتن از جمع آبی ها، روی این هافبک مستعد قیمت گذاری کردند.

مشخص شدن قیمت هازارد توسط چلسی

به گزارش "با اسپرت" روزنامه آ. اس اسپانیا روز سه شنبه با درج این خبر نوشت: «ادن هازارد» هافبک بلژیکی تیم چلسی در میان گمانه زنی های طولانی مدت در خصوص ارتباطش با باشگاه رئال مادرید، از ارائه پاسخی مستقیم و بدون ابهام به پرسشی در مورد این موضوع اجتناب کرد و اظهار داشت که او اگرچه یکی از هواداران قهرمان لیگ قهرمانان است اما هنوز مشخص نیست که آیا در استمفورد بریج می ماند و یا اینکه به سانتیاگو برنابئو کوچ خواهد کرد.
روزنامه دیلی تلگراف مدعی شد که باشگاه چلسی قیمت خود را برای هازارد مطرح کرده و 112 میلیون یورو برای وی پیشنهاد داده است.
قرارداد هازارد در سال 2020 به اتمام می رسد و این بدان معنا است که در پایان فصل جاری تنها یک سال دیگر از قرارداد وی باقی می ماند و مادریدی ها باید فکر کشاندن او به سانتیاگو برنابئو را در پنجره نقل وانتقالات زمستانی، از سر بیرون کنند.
در این بین، با توجه به اظهارات «مائوریتسیو ساری» سرمربی آبی ها در خصوص وضعیت قرارداد هازارد، این باشگاه مشتاقانه در انتظار است تا هر چه سریع تر آینده وی را سر و سامان دهد.
این در حالی است که هیات مدیره باشگاه چلسی به منظور اجتناب از جستجوی بی حاصل برای یافتن جانشین برای بلژیکی تاثیرگذارش، صید موفقیت آمیزی از بازار نقل و انتقالات ژانویه داشت و «کریستین پولیشیچ» را با پرداخت 64 میلیون یورو از بورسیا دورتموند خریداری کرد؛ بازیکنی که به طور قرضی تا پایان فصل در جمع زنبورها می ماند و سپس به لندن نقل مکان خواهد کرد.
با این حال، هازارد با رویکردی مشابه آنچه در طول فصل پیش گرفته بود، همچنان در مورد آینده اش مردد است.
به نقل از ایرنا او نوامبر سال گذشته در مصاحبه با کانال پلاس فرانسه اظهار داشت: با آغاز ماه ژانویه، یک سال دیگر از قراردادم با چلسی باقی خواهد ماند اما اگر قرارداد جدیدی امضا نکنم، انتقال محتمل است؛ انتقالی محتمل برای تابستان سال آینده، اما دوست دارم مثل لمپارد و دروگبا به افسانه ای برای چلسی تبدیل شوم؛ به ثمر ساندن 100 گل با پیراهن این تیم برای من بسیار ارزشمند است و می خواهم گل های بیشتری برای چلسی به ثمر برسانم.

مشخص شدن قیمت هازارد توسط چلسی