آخرین اخبار

٣١٥۴٠ ۰۱:۴۲ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ١١٨ ف

صعود چلسی به فینال جام اتحادیه

چلسی موفق شد با برد در ضربات پنالتی راهی فینال جام اتحادیه انگلیس شود.

صعود چلسی به فینال جام اتحادیه

به گزارش "با اسپرت" چلسی بعد از پیروزی 2-1 در 90 دقیقه، موفق شد در ضربات پنالتی با حساب 4-2 تاتنهام را شکست دهد تا در فینال جام اتحادیه رقیب منچسترسیتی شود. پنج شنبه شب در دیدار برگشت نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس، چلسی در خانه خود پذیرای تاتنهام بود. بازی رفت را اسپرز با گل هری کین 1-0 به سود خود به پایان رسانده بود ولی در این مسابقه حساس، هری کین، دله الی و سون را در ترکیب خود نداشت تا خلایی بزرگ را در فاز هجومی خود حس کند. به نقل از نود؛ نیمه اول مسابقه از آن چلسی بود و یاران ساری به لطف میزبانی توانستند به دو گل برسند.

در دقیقه 27 بود که روی کرنر ارسالی از جناح راست، توپ سوم در پشت محوطه به کانته رسید و او با یک ضربه دقیق توپ را به تور دروازه تاتنهام چسباند. دقیقه 38 بازی حرکت از سمت راست با پاس آزپیلیکوئتا به درون محوطه جریمه همراه شد و ضربه هازارد بازی را 2-0 کرد. تاتنهام که چیزی برای از دست دادن نداشت، در نیمه دوم هجومی اغاز کرد و برای رسیدن به گل اول خود فقط 5 دقیقه زمان نیاز داشت. سانتر رز از جناح چپ با ضربه سر چکشی یورنته همراه شد و بازی مساوی شد.

به این ترتیب بازی در 90 دقیقه 2-1 تمام شد و در مجموع با تساوی 2-2 کار به ضربات پنالتی کشیده شد. در ضربات پنالتی، ویلیان، آزپیلیکوئتا، جورجینیو و لوئیز برای چلسی گلزنی کردند و اریکسن و لاملا برای اسپرز گل زدند اما ضربات دایر و مورا به گل بدل نشد تا چلسی در پنالتی ها 4-2 پیروز شود و در فینال رقیب سیتی شود. به این ترتیب فینال جام اتحادیه موسوم به Carabao Cup روز 24 فوریه بین سیتی و چلسی در ومبلی انجام می شود.

صعود چلسی به فینال جام اتحادیه