آخرین اخبار

٣١٠٣٠ ۱۴:۳۰ - ۲۸ دی ۱۳۹۷ ١۴٥ ف

شکایت باشگاه لوانته از بارسلونا

حریف آبی‌و اناری‌ها در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا، از مدافع عنوان قهرمانی این رقابت‌ها شکایت کرد.

شکایت باشگاه لوانته از بارسلونا

به گزارش "با اسپرت" و به نقل از نشریه مارکا، باشگاه لوانته شکایت خود از باشگاه بارسلونا به دلیل استفاده از بازیکنی 5 اخطاره در مصاف رفت دو تیم در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی را تقدیم فدراسیون فوتبال اسپانیا کرد.

بازیکن مذکور، خوان برانداریس ملقب به «چومی» عضو تیم بارسلونای B‌ است که در باخت 2 بر یک هفته گذشته کاتالان‌ها برای تیم تحت هدایت ارنستو والورده به میدان رفت در حالی که 5 اخطاره بود.

بارسایی‌ها معتقدند که تصمیم آنها قانونی بوده چرا که محرومیت چومی شامل جام حذفی اسپانیا نمی‌شود، ضمن اینکه لوانته تنها 48 ساعت از زمان برگزاری بازی مهلت داشته تا شکایتش را اعلام کند.

با این حال باشگاه لوانته که شب گذشته (پنجشنبه) با قبول شکست 3 بر صفر در نوکمپ حذف شد، شانس خود را برای محکوم کردن بارسلونا به استفاده از بازیکن غیرمجاز امتحان کرده و امروز رئیس این باشگاه «کیکو کاتالان» شکایت خود را تقدیم فدراسیون فوتبال اسپانیا کرد.

به نقل از تسنیم شکایت لوانته در بارسلونا در روزی صورت گرفته که قرار است قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا انجام شود و به همین دلیل انتظار می‌رود که نتیجه این شکایت خیلی زود مشخص شود و باید دید که به شکایت این باشگاه بعد از مهلت قانونی ارائه آن ترتیب اثر داده خواهد شد یا خیر.

شکایت باشگاه لوانته از بارسلونا