آخرین اخبار

٣١٠٢١ ۱۳:۰۰ - ۲۸ دی ۱۳۹۷ ١٢٩ ف

پاسخ والورده در مورد احتمال حذف بارسا

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا به شک و شبهات درباره اتفاق جنجالی بازی برگشت تیمش مقابل لوانته در جام حذفی اسپانیا پاسخ داد.

پاسخ والورده در مورد احتمال حذف بارسا

به گزارش "با اسپرت" ارنستو والورده به سؤالاتی که درباره حائز صلاحیت بودن یا عدم مجاز بودن حضور  خوان برانداریز موویلا ملقب به  «چومی» در بازی رفت تیم فوتبال بارسلونا مقابل لوانته در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی اسپانیا وجود داشت پاسخ داد. در آن بازی بازی بازنده میدان را ترک کرد اما شب گذشته (پنجشنبه) در خانه 3 بر صفر برد و صعود کرد.

گفته می‌شود که چومی بازیکن تیم دوم باشگاه بارسلونا (بارسای B) برای بازی رفت که کاتالان‌ها آن را در حالی در لیست بازیکنان تیم تحت هدایت والورده قرار گرفت، به دلیل 5 کارته بودن اجازه حضور در این بازی را نداشته و با این حال در ترکیب اصلی تیم اول باشگاه مقابل لوانته در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی قرار گرفت. والورده اما می‌گوید که در خصوص این موضوع تردید نداشته و اینکه محرومیت او شامل بازی‌های جام حذفی نمی‌شد.

والورده در نشست خبری پس از بازی گفت: ما در مورد وضعیت چومی شکی نداریم و قبلاً هم نداشتیم. ما باید جزو تیم‌های قرعه‌کشی مرحله بعدی باشیم و مطمئنیم که هیچ کار غیرمجازی انجام نداده‌ایم. خیلی خوب می‌دانستیم که می‌دانستیم او محروم است و نمی‌توانیم از او مقابل ایبار (در لالیگا) استفاده کنیم اما می‌توانیم او را در جام حذفی به میدان بفرستیم.

سرمربی بارسلونا سپس به شایعاتی که درباره تلاش تیمش برای خرید کارلوس ولا مهاجم مکزیکی تیم فوتبال لس آنجلس گلکسی منتشر شده اشاره داشت و ادامه داد: او بازیکن تیمی دیگر است. ما به حق و حقوق باشگاه احترام می‌گذاریم. بازار فعلاً باز است.

به نقل از تسنیم در جریان بازی، لوئیس سوارس تنها در 30 دقیقه پایانی به میدان رفت. والورده در توضیح این تصمیم خود هم عنوان کرد:«هنوز نیم ساعت به پایان بازی مانده بود و ما هم فقط یک گل از حریف جلو بودیم. پس امکان داشت که لوانته برتری‌مان را به خطر بیندازد.

پاسخ والورده در مورد احتمال حذف بارسا