آخرین اخبار

٢٥٥٩٢ ۱۵:۳۰ - ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ١٠۴ ف

تشکر دبیر AFC از نحوه برگزاری فینال

دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال از نحوه میزبانی فدراسیون فوتبال برای بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا تقدیر و تشکر کرد.

تشکر دبیر AFC از نحوه برگزاری فینال

به گزارش "با اسپرت" روز شنبه دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های پرسپولیس و کاشیما ژاپن برگزار شد. به نقل از میزان به همین دلیل دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای از میزبانی کشورمان و باشگاه پرسپولیس تقدیر کرده که متن این نامه به شرح زیر است:

از طرف کنفدراسیون فوتبال آسیا مایلم به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران بابت برگزاری موفق مسابقه برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ در جمهوری اسلامی ایران تبریک بگویم.

این موفقیت بدون شک نمایانگر تعهد، سخت‌کوشی و تلاش خستگی‌ناپذیر فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس (میزبان) در تضمین برگزاری این مسابقه در سطح بالا است.

بدین وسیله تقدیر و تشکر خود از اعضای LOC (تیم برگزار کننده مسابقه) را بابت میزبانی فوق العاده از کادر اجرایی AFC و تیم میهمانان ابراز می‌نماید.

امیدوار هستیم برگزاری موفق مسابقه برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۸ فدراسیون فوتبال ایران را ترغیب به میزبانی از سایر مسابقات نماید که این امر بدون شک به توسعه فوتبال در جمهوری اسلامی ایران و صعود به قله‌های بلند کمک خواهد کرد.

تشکر دبیر AFC از نحوه برگزاری فینال