آخرین اخبار

٣٠١٧٧ ۱۱:۰۰ - ۱۸ دی ۱۳۹۷ ١٠١ ف

دژاگه: هدف اولمان گل نخوردن است

هافبک تیم ملی فوتبال ایران گفت: در بازی با یمن مهم این بود که همه بازیکنان خوب بازی کردند و موفق شدیم بازی را کنترل کنیم.

دژاگه: هدف اولمان گل نخوردن است

به گزارش "با اسپرت" اشکان دژاگه بعد از پیروزی 5 بر صفر تیم ملی ایران در گام نخست جام ملت‌های آسیا مقابل یمن, درباره اینکه کمتر کسی انتظار داشت تیم ملی به این پیروزی پرگل دست پید کند, گفت: الان شرایط طوری شده است که اگر در یک بازی 5 گل بزنیم, می‌گویند چرا 5 گل زدید و اگر دو گل هم بزنیم می‌گویند چرا بیشتر نزدید. (با خنده)

وی ادامه داد: خداراشکر توانستیم بازی خوبی انجام دهیم و اینکه در این بازی 5 گل به ثمر رسانده‌ایم برای‌مان مهم نیست. مهم این است که همه بازیکنان خوب بودند و این در ذهن‌مان بود که سعی کنیم بازی را کنترل کنیم. همانطور که دیدید بعد از گل اول سعی کردیم بازی را حفظ کنیم و بعد از آن به دنبال گلزنی بیشتر بودیم که این اتفاق افتاد. حالا 5 روز برای بازی مقابل ویتنام وقت داریم تا خودمان را آماده این بازی کنیم.

هافبک تیم ملی ایران راجع به اینکه به نظر می‌رسد در این بازی انگیزه بیشتری داشته است, تصریح کرد: همه می‌دانند من در یکی دو سال گذشته سختی‌های زیادی کشیدم و مصدومت‌های زیادی را پشت سر گذاشته‌ام و همین که برای جام جهانی آماده بازی کردن نشدم به من ضربه بزرگی وارد کرد اما این مهم است که الان بدون مصدومیت به جام ملت‌های آسیا رسیده‌ام و می‌توانم به تیم ملی کمک کنم.

به نقل از تسنیم وی درباره تغییر سیستم بازی تیم ملی نسبت به جام جهانی گفت: سیستمی که بازی می‌کنیم این است که اول گل نخوریم و بعد به دنبال حمله و پیشروی باشیم. معلوم است که در جام جهانی مقابل اسپانیا و پرتغال کارمان سخت‌تر بوده اما در آنجا هم بازی‌های خوبی به نمایش گذاشتیم و شانس‌های زیادی برای گل‌زنی داشتیم. سعی می‌کنیم همینطور ادامه دهیم و مثل بازی امروز در سایر بازی‌ها نیز موفق باشیم.

دژاگه: هدف اولمان گل نخوردن است